Video İndirme Programları | Güzeldir

Video İndirme Programları

en iyi video indirme programları

İnternet kullanıcılarının en çok kullandığı programların başında video indirme programları ve müzik indirme programları gelmektedir. Bilgisayarınıza, cep telefonunuza, tabletlerinize istediğiniz video ve müzikleri indirmek için birçok kullanışlı program bulunmaktadır. Aşağıda sırası ile anlatacağımız programlar ile Youtube, Facebook, Dailymotion gibi video ve müzik paylaşılan sosyal ağlardaki medya dosyalarını zahmetsiz bir şekilde cihazınıza indirebileceksiniz. Kullanılan ve oldukça popüler olan birçok program sadece İngilizce dilinde kullanıma müsaittir. Bu programların yanı sıra birkaç kaliteli ve sorun çıkarmadan işini yapan video indirme programları Türkçe kullanımı ile yazının devamında bulabilirsiniz. İnternetiniz olmadan bu video ve müzik dosyalarını istediğiniz zaman izleyebilecek veya dinleyebileceksiniz. İndirdiğiniz medya dosyalarını bu indirme programları ile istediğiniz formata çevirebileceksiniz.

En İyi Video İndirme Programları

VDownloader

En çok kullanılan programların başında gelmektedir. Kolay kullanımı ve ücretsiz olması nedeniyle oldukça rağbet görmektedir. Birçok formatı desteklemektedir. İndirmek istediğiniz videoları, kolayca indirebilir ve oynatabilirsiniz. Program artı özellik olarak Proxy desteği ve video arşivleme özelliği sunmaktadır.

v downloader programı

Free Download Manager

En eski ve en çok tercih edilen video indirme programlarından birside Free Download Manager programıdır. Windows için geliştirilmiş olan program ilk yıllarında ücretliydi, daha sonra açık kaynak kodlu ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmuştur. Programın birçok gelişmiş özelliği bulunmaktadır bunlar; Bittorrent desteği, Geliştirilmiş video ve ses desteği, indirme hızlandırma özelliği, farklı kaynaklardan aynı anda video indirme özelliği, flash video indirme ve kullandığınız antivirüs programı yardımıyla indirilen dosyaları zararlı ve casus yazılımlara karşı kontrol etme.

Freemake Video Downloader

Facebook, Vimeo gibi sitelerden kolay bir şekilde video indirmenizi sağlayan bu program ile medya dosyalarını kalitesi bozulmadan indirebilirsiniz. İstediğiniz videonun linkini kopyalayıp programa yapıştırmanız yeterlidir. Kullanımı oldukça basit bir programdır. Videoların sadece sesini istiyorsanız program ile medya dosyasının sesini mp3 olarak kullandığınız cihaza indirebilmektesiniz.

video indirme programı Freemake Video

Internet Download Manager

Türkçe dil desteğine sahip bu program ile istediğiniz videoyu, istediğiniz zamanda kaydedebilmektesiniz. Tüm tarayıcılara entegre bir şekilde çalışan program, basit ve kullanışlı ara yüzü ile oldukça fazla kişi tarafından tercih edilmektedir. İndirme işlemi esnasında internet bağlantısının kesilmesinden dolayı oluşabilecek aksaklıklara karşı, akıllı devam etme özelliği ile indirme işlemine kaldığı yerden devam edebilmektedir. Windows 10 işletim sistemine uyumlu hale getirilen ve virüs koruması oldukça güçlendirilen bu program iyi bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır.

FlashGet

Dünya genelinde en çok kullanıcıya sahip program olarak bilinmektedir. Diğer video indirme programlarından üstün özelliği hızlı olmasıdır. İndirilmek istenen dosyaları bölerek indirmesi ile hızı rakiplerine göre oldukça yüksektir. Eksi yönü ise can sıkan reklam gösterimleridir. Video indirme programları arasından en çok tercih edilenlerdendir.

flashget programı

EagleGet

Ücretsiz ve kolay bir şekilde kullanılabilen bir uygulamadır. Tek bir tıklama ile video, müzik ve belgeleri bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Bütün tarayıcılar ile uyumlu çalışmaktadır. Çoklu parçacık teknolojisi ile indirme işlemini hızlandırmaktadır. İndirme zamanlama, çoklu indirme desteği, hız limiti koyabilme ve çoklu dil desteği programın diğer özellikleri arasında yer almaktadır.

Download Accelerator Plus

Microsoft Windows ve Mac işletim sistemleri için geliştirilmiş oldukça başarılı bir programdır. Bant genişliği optimizasyonu yaparak yüksek hızlı indirme olanağı sunmaktadır. Video indirme programları arasında pek bulunmayan bir özellik olan, dahili bir FTP istemcisi ve indirmelerinizin gizli kalmasını sağlayan Private Disk özelliği bulunmaktadır.

Tube Mate

Android video indirme uygulamaları arasında en iyilerden biriside Tube Mate uygulamasıdır. Birçok popüler içerik sitesinden videolar indirebilir ve indirmek istediğiniz videonun kalitesini ayarlayabilirsiniz.

Snaptube

Bir başka Andoroid işletim sistemi video indirme uygulaması Snaptubedir. Kolay kullanıma ve basit bir ara yüze sahip olması ile indirmek istediğiniz videoyu uygulama üzerinden aratıp, istediğiniz kalitede indirmenize olanak sağlamaktadır. Uygulama üzerinden videoları indirmeden de izleyebiliyorsunuz.

Snap tube

Yukarıda tavsiye ettiğimiz programların yanı sıra daha onlarca video indirme programları vardır. Kullanılacak programları seçerken kısıtlaması olmayan ve Türkçe dil desteği olanların seçilmesi daha rahat bir kullanım sağlayacaktır.

Müzik İndirme Programları

Sevdiğiniz şarkıları Youtube ve benzeri medya içerik sitelerinden indirerek dinlemenizi sağlayan programlar ve uygulamalar ile internet kotanızı kullanmadan cihazlarınıza indirip istediğiniz zaman dinleyebilirsiniz. Aşağıdaki şarkı indirme programları en iyi ve işinizi görecek program ve uygulamalardır.

Mp3 Download Manager

Oldukça kullanışlı olan ve kurulum gerektirmeyen bu program ile aradığınız şarkı ismini veya şarkıcı ismini yazarak aratma özelliği vardır. Şarkıyı indirmeden önce dinlemenize olanak vermektedir. Türkçe olarak kullanılabilen program basit ve işlevsel bir kullanıma sahiptir.

mp3 indirme programları

YouTube Music Downloader

Youtube üzerindeki videoların ses dosyalarını indirebilmenizi sağlayan bir programdır. Hem müzik hem de video indirme özelliği bulunan bu program ile basit bir şekilde istediğiniz şarkıyı indirebilirsiniz. Youtube Music Downloader ücretli bir programdır denem sürümünü kullanıp memnun kalırsanız ücretli versiyonunu alabilirsiniz.

Bearshare

Birçok kişinin tercih ettiği kaliteli programlardan biriside Bearshare müzik indirme programıdır. Arama alanına şarkı ismini yazdığınızda istediğiniz şarkı indirilmek için hazır duruma geliyor.

BEARSHARE mp3 indir

Super Mp3 Download

Sadece müzik dosyalarını indirebilmeniz için oluşturulmuş bir programdır. Arama kısmına diğer benzer programlarda olduğu gibi şarkı ismini veya sanatçı ismini yazarak arama yapabilir ve indirmeye başlayabilirsiniz. Bu programda ücretli bir programdır. Ücretsiz versiyonunda aynı anda tek şakı indirmeye imkan sağlarken, ücretli versiyonunda birden fazla şarkıyı aynı anda indirebiliyorsunuz.

Peggo

Android tabanlı cihazlarınızda kullanabileceğiniz mp3 indirme uygulamaları arasında en çok tercih edilenidir. Youtube ve SoundCloud’taki linkleri uygulamaya yapıştırım indirebileceğiniz gibi, uygulama içerisinden arama yaparak istediğiniz şarkıyı indirebilirsiniz. Önemli özelliklerinden biride şarkıları kesip, biçerek istemediğiniz bölümleri çıkarabilmenizi sağlayan bir düzenleyiciye sahip olmasıdır.

MYT Müzik Downloader

Yine Android işletim sisteminde kullanabileceğiniz uygulamalardan biri olan MYT Müzik Downloader ile şarkıları hem HD kalitesinde indirebilir hem de indiremeden uygulama üzerinden de dinleyebilirsiniz.

 internetten şarkı indirme

İzlemek istediğiniz videoları ve dinlemek istediğiniz müzik dosyalarını video indirme programları ile kolay bir şekilde indirebilirsiniz. Mayıs ayı itibari ile gece 02:00 ile 08:00 arasında adil kullanım kotası kalkacağı için bu programlarda bulunan zaman ayarını kullanarak o saatlerde kotanızdan kayıp yaşamadan video ve müziklerinizi indirebilirsiniz.

Video İndirme Programları (4 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Programlar işime yaradı teşekkürler. Video ve müzik indirmeden flashget iyiymiş.

  2. İnternet Download Manager kullanıyorum ben, baya da memnunum. Bu listeyi yazmak lazım bir kenara faydalı anlatımlar olmuş.

  3. eğer programın yüksek hızla indirilmesini istiyorsanız free yazılımları kullanmayın

  4. yazılan programlar gayet hoş ve makuller.yine de benden size tavsiye: idm programını kullanın

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın