Dışı Sizi İçi Bizi Yakar! Burçların Aşk Acısını Ne Dek Sürede Unuttuğunu Inceleme Ediyoruz!


0
Dışı Sizi İçi Bizi Yakar! Burçların Aşk Acısını Ne Dek Sürede Unuttuğunu Inceleme Ediyoruz!
Dışı Sizi İçi Bizi Yakar! Burçların Aşk Acısını Ne Dek Sürede Unuttuğunu Inceleme Ediyoruz!

Bazıları aşk acısını içten yaşarken bazıları ise aniden unutabiliyor. 

Bakalım, burcun sana bu konuda ne diyor?

1. Koç burcu bu öfkeyle devam ederse, aşk acısı ömür boyu sürer.

s-a26fd44f59d1d08e831a0a53b6564b46f15398Koç burcu insanı, aşkı tutkuyla yaşar. Kıskanır, üzer ve aşkı içten hisseder. bununla birlikte karşısındaki kişiye de bunu hissettirir. Eğer muhalif koç burcunu terk ettiyse, ilk önce fazla üzülür. Kendini yerden yere vurur. Fakat bir süre sonra onun üzüntüsü fantastik bir öfkeye dönüşür. Hırsından ne yapacağını bilemez. Sonrasında ise kendini bir şeylerle misafir etmek için uğraşır. Lakin hiçbir şey onun bu öfkesini, sinirini dindiremez. Karşısındaki insana bir şekilde bunu ödetmelidir. Vallahi çılgına dönen koç burcundan her şey beklenir. Bizi birazcık korkutuyor. Üzüntüsü çok sürmese bile, öfkesinin dinmesi süre alacaktır.

2. İkizler Burcu için aşk acısı da neymiş? Herhalde 1 gün filan sürer.

s-6ed207267f8e854dbe56bf1188a54d10b1dc79Kısa ilişkilerin insanı olan ikizler burcu, ayrılık acısını öyle içten yaşamaz. Evet, eğer aşık olduysa bunu iliklerine kadar hisseder ve hissettirir. Ama karşısındaki insan terketmek istediyse, onu pişman etmek için elinden geleni yapar. Nasıl mı? şeytan tüyü olan ikizler burcu, flört etmeye bayılır. Karşı tarafı kıskandırmak ya da aldığı karardan pişman etmek için hemencecik kendine diğer birini bulur. Onla eğlenir ve karşısında tarafa “Umrumda değilsin.” mesajı vermeye çalışır. Bunu da pek güzel yapar ki, karşı tarafı sahiden sinir edebilir. Anlayacağınız ikizler burcu insanının aşk acısı filan olmaz. O bittiyse bir diğeri başlar.

3. Boğa Burcu kendini böyle depresyona sokarsa, aşk acısı 1 veya 2 yıl sürer.

s-359e739249b81d17cd15e209a60e4b74807a3fBoğa burcu insanı aşık olduğu süre aslında kendini kaptırır. Onun için aşk fazla değerlidir. O yüzden bir boğa burcu insanı, ayrılığı öyle kaldıramaz. Çünkü ilişkiyi uzun ömürlü düşünür ve hayaller kurar. E ayrılık kapıyı çalınca da, bütün hayalleri yıkılır. o kadar üzülür oysa, kendini depresyona bile sokabilir. O yüzden aşk acısını fazla uzun bir zaman atlatamaz. Yıllar geçse de aklına geldiğinde kalbi sızlar.

4. Aslan Burcu azimle verdiği savaşta aşk acısını 2 ya da 3 ayda unutur.

s-481ee49bbd042897bb612a8f195061af42ce2cAslan burcu insanı, kuşkusuz olduğunu düşünür. Böyle düşündüğü için ayrılığı kabul etmesi biraz kuvvet olur. Eğer karşısındaki insan onu terk ettiyse, mutlaka bir gün ona geri döneceğini düşünür. Çünkü onsuz yapamayacağını düşünür ve geri döneceğine inanır. Lakin geri dönüşün olmadığını fark ettiği lahza aşk acısı kalbine bir hançer gibi saplanır. Ve o lahza acı gerçekler gün yüzüne çıkmaya başlar. Evet, aşk acısını çeker lakin bunu karşı tarafa hiçbir şekilde emin etmez. Çünkü bu durumun onu ufak düşürdüğüne inanır. Ve dimdik ayakta durmaya çalışır. Her ne dek aşk acısını çekse de, bunu yenmek için büyük bir savaş verir. Ve asla ardına bakmaz. Verdiği bu savaşı kendince yenmeyi başarır ve aşk acısını fazla sürmeden atlatır.

5. Yengeç Burcu için biz de fazla üzgünüz. Aşk acısını ömrü billah unutamayacak gibi…

www.askmoyra.coms-c2ffbd187dbd6d7d18c45a114b604fe4b706dfYengeç burcu insanı için aşk, yaşamın en manâlı duygusudur. Ve bu duyguyu pek dürüst yaşar oysa, karşısındaki insandan diğer gözü hiçbir şeyi görmez. Resmen çılgın divane gibi ortalıkta dolanır. Aşkı için yapamayacağı hiçbir şey yoktur. O yüzden ayrılık yaşadığı zaman, kendini epey bir zaman toparlayamaz. Bunun sebebi hislerini çok fazla yoğun yaşamasından kaynaklanır. böylece yoğundur ama duygusu, ayrılık onun kalbini paramparça eder. Aşk acısı çeken bir yengeç burcunu, bitmiş salya sümük ağlayarak görebilirsiniz. Uzun bir zaman bu durumu atlatamaz. Bunu atlatması yıllarını alabilir. 🙁

6. Terazi Burcu için her zaman aşk gerekli, yeni aşklar lazım. Başlıca yalnız kalırsa üzülürler, onları yalnız bırakmayın.

s-4c8f8048f7a4789f8bc9b1e5090304fe878425Terazi burcu insanı şüphesiz aşk için yaratılmış. Duygusallığı ve mantığı birlikte kullanan terazi burcu insanı, aşksız yapamaz. Etrafında onu beğenen öyle fazla insan vardır fakat, mutlaka yanına biri olur. Fakat aşkı pek bir yaşatır ancak, karşısındaki insan ayrıldığı zaman bir daha onun gibi birini bulamayacağını bilir. Çünkü terazi burcu insanı, aşka fazlasıyla değer verir ve onu yaşatmak için elinden geleni yapar. Fakat söz konusu ayrılık olduğu vakit, tez toparlanabilir. Civarda ona gizliden gizliye aşık olan artı insan vardır. Onlardan birine kısmet verebilir. Bu yüzden aslında terazi burcunu aşk acısı yıkmaz ama yalnız kalmak onun en büyük korkusu olur.

7. Balık Burcu, mendili bu gidişle elinden hiç bırakamayacak. Onun acısı 3 senede anca geçer.

s-1fd90e4ab35977340f9ab0b2dad25a9f9139a8Fazlaca hayalperest olan balık burcu insanı, aşk hayatını öbür bir dünyada yaşar. Karşısındaki insana dürüst doğru gerçekten çok bağlıdır. Onu kaybetmeyi hiçbir şekilde göze alamaz. Çünkü narin bir yapıya sahiptir. En küçük bir şeye üzülür. Sonrasında da gözyaşları su baskını olur. Onun bu haline etrafındaki insanlar bile dayanamaz. Çünkü o kadar saf ve pak duygularla yaşar fakat aşkı, onu kaybettiğinde kendini de kaybeder. O yüzden günlerce mendilsiz gezmez. Çünkü bitmiş eski hatıraları aklına kazanç ve ansızın ağlamaya başlar. O yüzden yıllar geçse de aşk acısını hala çeker. Aşkı imkansız bile olsa peşinden gitmeyi bırakmaz. Ama gerçekleri görünce kahrından ölür.

8. Başak Burcu mantıkçı olduğu için 1 ya da 2 haftada unutur gider.

s-9f3c63980f4129d95659ed81b26a37a2a7ee07Bir başak burcu için aşk bir karmaşa halidir. Çünkü başlıca mantığı ile hareket etmeye alışkın olan başak burcu, aşık olduğu zaman duygularını çok yoğun yaşar. Bu durumdan nedeniyle kendini sürekli geri çekmeye başlar. Lakin karşısındaki insana güvendiği vakit da onu kimse tutamaz. Önce onu içten  içe sahiplenir, daha sonra çok sever ve fazla fedakarlık gösterir. Sevdiğini bir şekilde hissettirmeyi başarır. Eğer ayrılık kapıyı çalmışsa, onun için koşul daha da karmaşık bir hal alır. Çünkü nasıl hareket edeceğini bilemez. Aradaki sorunun ne olduğunu düşünür durur. Kafasında aralıksız kurar ve sürekli kendini suçlar. Aşk acısını fazla içten yaşar ama gururundan da vazgeçmez. Bunu en yakın arkadaşına bile anlatmaktan çekinir. Çünkü mantığını uygulamak onu iyi hissettirir. Kendine bambaşka uğraşlar bularak aşk acısını hafifletir. O yüzden bir başak burcu insanın aşk acısı azami 1 veya 2 hafta sürer.

9. Akrep Burcu intikamını alana dek aşk acısını çekecek.

s-8182ededde831e3b2419ce7d98e2eb78432bc6Belki de burçlar kuşağının en gizemli olan akrep burcu insanı, aşkı hiç de hafife almaz. Onlar yaşama tutkuyla sarılırlar ve duygular onlar için fazla önemlidir. Aşk konusunda epey zorlayan akrep burcu insanı, eğer birisine aşık olduysa onu derin bir şekilde hisseder. Onun bu güçlü duyguları ve ihtirasları karşısındaki insanı etkilemeye yeter bile. Ama kapıya ayrılık dayandıysa, akrep burcu çılgına döner. Onun aşk acısından beslenen bir intikamı olacaktır. Ve bunun için türlü türlü planlar yapar. O yüzden aşk acısını o intikamını yaşayana değin sürecektir. Bundan Böyle ne kadar sürer bilemeyiz. Anlayacağınız bir akrep burcuna aşk acısı çektirmeyin.

10. Oğlak Burcu insanına bunu yapmayın, aşk acısı çektirmeyin. Bunu unutması için en az 1 yılı var.

s-17cf26d3c206dce570eae8b758479d81150987Oğlak burcu insanı kendini aşka o kadar fazla kaptırmaz. Çoğunlukla onun için kariyer, şeref sahibi elde etmek daha önemlidir. Bundan nedeniyle duygularını denetleme aşağı tutmaya çalışır. Lakin her ne kadar duygularını belirli etmemeye çalışsa da içten içe duygularını yoğun yaşarlar. Karşısındaki insanı kendi hayatına baskı bir şekilde alsa da aldığı vakit bütün alır diyebiliriz. O yüzden eğer bir oğlak burcu, karşısındaki kişinin ondan ayrılmasını kaldıramaz. Kendine ihanet edilmiş gibi hisseder. Ve kendi kendine düşünür durur. Aşk acısını içten yaşar. O yüzden çok çabuk unutamaz. Çünkü o insanı kendi alanına zaten şiddet almıştır.

11. Yay Burcu için aşk acısı diye bir şey yok. Adamlar bu hayatı yaşıyorlar. 🙂

s-f33bc6930f8ae4cb7b196ebbb28da7ec779d52Yay burcu, defalarca merak eden ve merakını cezbetme konularda heyecanlı bir karaktere sahiptir. Aşk da onun için böyledir. Aşkı yaşamak, onları çok heyecanlandırır fakat meslek rutinleştiği zaman kaçmayı seçim eder. O yüzden onlar için ayrılık acısı diye bir şey yoktur. Olsa bile bu fazla kısa sürecektir. Vallahi, kendilerini tebrik ediyoruz. Keşke herkes onlar kadar ivedi unutabilse.

12. Kova Burcu her lahza aşkı bulacağı için acı çekmezler. Çekeceği acı en fazla 1 saattir.

s-4ef09ba5700f3a3a7477510b87ea898c8f9c17Kova burcu insanı, daima bireysellikten hoşlanır. Hayatına bir kişinin dahil edilmesi kendilerini azıcık korkutur. Ondan dolayı karşısındaki insana güç kişiyi oynarlar. Hayatına kolay basit kimseyi almazlar. Karşısındaki insanın geveze samimiyetinden hoşlanmaz. Onu daha çok zeki olması etkiler. Bundan nedeniyle kendilerine uygun gördüğü bir partner olursa da kalbinin kapılarını açar. He konu ayrılığa gelince pek fazla umursamazlar. Aşk acısı filan çekmezler. Çünkü mantıkçı bir burçtur. Duygularını kolayca bastırıp, etrafındaki öbür insanlara yönelir. Ayrılığı şimdiden unutur.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0
admin

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı