Rektumunda Bulunan 60 Santimetrelik Yapay Penisle Bir Günün Sonunda Hastanelik Oldu!


0
Rektumunda Bulunan 60 Santimetrelik Yapay Penisle Bir Günün Sonunda Hastanelik Oldu!
Rektumunda Bulunan 60 Santimetrelik Yapay Penisle Bir Günün Sonunda Hastanelik Oldu!

Tıp uzmanları, insanların rektumlarından büyük nesneler çıkarmakta epeyce beceriklidirler. Düzinelerce vaka ve binlerce idare birimi dosyası, insanların vücutlarına nesne yerleştirmede sınır tanımadıklarını kanıtlıyor. Durumu düzeltmek ise acele servis elemanlarına ve sindirim sistemi uzmanlarına kalıyor. Vakit geçtikçe bu konuda ortaya çıkan vakaların sayısı arttığı için tümdengelim işlemi için uygulanan teknikler de gelişmiş.İtalyan doktorların bu konuda yeni bir teknik bulmalarını karşılayan, vücudundaki upuzun suni penis ile hastaneye gelen adama uygulanan gövde sonuç işlemini IFLscience’dan sizler için derledik. Kaynak: https://www.iflscience.com/health-and-me…

Milan AAST Grand Hastanesi’ndeki doktor ekibi insan vücudundan tanıdık olmayan cisim içeri almamak için kullandıkları aletlere bir yenisini daha ekledi.

s-902b8e938474e2ce4e181e74291a5d70a332a2BMJ olgu raporlarına kadar, endoskopist Dr. Lorenzo Dioscoridi ve meslektaşları, 31 yaşındaki adamın vücudunun içinden 60 santimetre uzunluğunda suni kauçuk penis çıkarttılar. Vücudunun içinde böyle bir cisim ile hastaneye giden adam birincil muayenede doktora cismi elle hareket ettiremediğini, 24 saattir cismin içinde olduğunu ve hafif karın ağrısından başka bir hastalık çekmediğini söyledi. Film çekildikten sonra problemin ne dek büyük olduğu ortaya çıktı! Adam acilen endoskopiye sevk edildi.

Dr. Dioscoridi ve ekibi cismi, kolondan polipleri çıkarmak için kullanılan kablo bağlantısı cihazı ile kıstırma, genişleyen balonlar ile sonuç ve maşa ile yakalama gibi aniden pozitif standart yöntem denedi.

s-a2abb5a11cc62eb7ae2ab400a4a016c60c6278Ancak bu girişimler sertlik, pürüzsüzlük ve nesnenin büyüklüğü sebebiyle başarısız oldu. Cismi çıkarma umuduyla son tedavi olarak konut yapımı bir stent tüp kullanmaya karar verdiler. Kullandıkları kılavuz tel ile cismin etrafını sert ilmekler ile ördüler ve cismi döndürerek aşağı içten çekip sütun duvarlarından çıkarmayı başardılar.

Dr. Dioscoridi ve meslektaşları bu konu hakkında rapor hazırladılar.

s-d7b459ac592aa42266a1e4397b36d41be65cab”Sonunda bu kılavuz tel ile cismin sırık noktalarını yakalayarak cismi çıkarmayı başardık. Bu yeni tekniği, sıradan endoskopik yöntemler başarısız olduğunda sütun ve rektumdan büyük yabancı cisimleri hariç tutmak için işe yarayacak bir seçenek olarak öneriyoruz.”Ek olarak, vücuttan tanıdık olmayan madde sonuç konusunda ilerleyen yöntemler bu şikayetler ile hastaneye giden insanların oradan mutlu ayrılmasını sağlıyor. Vücudundan yapay penis çıkarılan bu adam, işlemden sonra daimi bir etkiye sahip olmadan benzer gün evine dönebildi. Rapora göre, doktorlara, utanç verici problemini operasyon geçirmeden çözebildikleri için teşekkür ettiği bir not bıraktı.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0
admin

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı